Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: begins
bo: འགོ་རྩོམ་པ

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
bo: གལ་སྲིད་མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ལྟ་ཀློག་མ་ཐུབ་ཚེ་ཁྱབ་སྤེལ་མ་བྱས་པའི་ནང་དོན་ལ་ཚགས་རྒྱག་པ།
