Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Starts with
cs: Začíná na

en: begins
cs: začíná

en: Published status
cs: Status zveřejnění
