Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Published
da: Udgivet

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Starts with
da: Starter med

en: begins
da: begynder

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
da: Skjuler ikke-udgivet indhold hvis den aktuelle bruger ikke har adgang til at se det.

en: Published status or admin user
da: Publiceringsstatus eller administrator
