Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: begins
eu: hasten da

en: Published status
eu: Argitalpen egoera
