Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Published
fa: منتشر شده

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fa: فیلتر محتوای منتشر نشده در صورتیکه کاربر جاری نتواند آن را مشاهده کند
