Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Published
fi: Julkaistu

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Starts with
fi: Alkaa

en: begins
fi: alkaa

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fi: Suodattaa julkaisemattoman sisällön pois tuloksista jos senhetkisellä käyttäjällä ei ole oikeuksia nähdä niitä.

en: Published status or admin user
fi: Julkaisutila tai ylläpitokäyttäjä.
