Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Published
fr: Publié

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Starts with
fr: Commence par

en: begins
fr: commence

en: Published status
fr: Statut de publication

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fr: Élimine le contenu non-publié si l'utilisateur courant ne peut pas le voir.

en: Published status or admin user
fr: Statut publié ou administrateur
