Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Published
gl: Publicado

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Starts with
gl: Comeza con

en: begins
gl: comeza

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Published status or admin user
gl: Estado publicado ou usuario administrador
