Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Is equal to
id: Sama dengan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Starts with
id: Mulai dengan

en: begins
id: mulai

en: Published status
id: Status diterbitkan

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
id: Menyaring konten yang tidak dipublikasikan jika pengguna saat ini tidak dapat melihatnya.

en: Published status or admin user
id: Status dipublikasikan atau pengguna admin
