Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Published
lv: Publicēts

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: begins
lv: sākas
