Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Is equal to
mr: समान

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
