Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Published
oc: Publicat

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Starts with
oc: Commence per

en: begins
oc: commence

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
oc: Élimine lo contengut non-publicat se l'utilizaire corrent ne pòt pas lo voir.
