Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Published
pl: Opublikowane

en: Is equal to
pl: Równy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: begins
pl: zaczyna się od

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
pl: Odfiltrowuje nieopublikowane treści jeżeli aktualnie zalogowany użytkownik nie może ich przeglądać.

en: Published status or admin user
pl: Status opublikowany lub administrator
