Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Published
pt: Publicado

en: Is equal to
pt: É igual a

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Starts with
pt: Começa com

en: begins
pt: começa com

en: Published status
pt: Status

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
pt: Filtra conteúdo não publicado, caso o usuário atual não possa vê-lo.

en: Published status or admin user
pt: Status publicado ou usuário administrador
