Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Published
sk: Zverejnené

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Starts with
sk: Začína s

en: begins
sk: začína

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Published status or admin user
sk: Zverejnené alebo administrátor
