Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: begins
ta: தொடங்குகிறது
