Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: begins
th: เริ่มต้น

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
th: กรองเนื้อหาที่ไม่ได้เผยแพร่หากผู้ใช้ในปัจจุบันไม่สามารถดูได้

en: Published status or admin user
th: ผู้เผยแพร่สถานะหรือ admin
