Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Published
tr: Yayında

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: begins
tr: başlangıcı

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
tr: Geçerli kullanıcı görüntüleyemiyorsa, yayından kaldırılan içeriği ayıklar.

en: Published status or admin user
tr: Yayınlanma durumu ya da yönetici kullanıcı
