Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Starts with
uk: Починається з

en: begins
uk: починається

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
uk: Відфільтровує неопубліковані матеріали, якщо у поточного користувача немає прав на їх перегляд.

en: Published status or admin user
uk: Стан публікації або адміністративний користувач
