Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Published
vi: Đã công bố

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: begins
vi: bắt đầu
