Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: begins
az: başlayır

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
az: Cari istifadəçi onu görə bilmirsə, dərc olunmamış məzmunu süzür.

en: Published status or admin user
az: Yayımlanmış status və ya admin istifadəçi
