Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Published
be: Апублікавана

en: Is equal to
be: роўна

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Published status or admin user
be: Апублікованы статус ці адміністратар
