Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Published
bs: Objavljeno

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: begins
bs: počinje
