Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Published
ca: Publicat

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Starts with
ca: Comença amb

en: begins
ca: comença

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
ca: Ignora el contingut sense publicar si l'usuari actual no el pot veure.

en: Published status or admin user
ca: Estat de publicació o usuari administrador
