Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: begins
cy: yn dechrau
