Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
