Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Value
es: Valor

en: Published
es: Publicado

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Starts with
es: Comienza con

en: begins
es: empieza

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
es: Ignora el contenido sin publicar si el usuario actual no puede verlo.

en: Published status or admin user
es: Estado publicado o usuario administrador
