Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Published
et: Avaldatud

en: Is equal to
et: võrdne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Starts with
et: Algab millega

en: begins
et: algab

en: Published status
et: Avaldamise staatus
