Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Published
he: מפורסם

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: begins
he: מתחיל

en: Published status
he: מצב פרסום
