Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: begins
hi: शुरू होता है
