Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Published
hu: Közzétéve

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: begins
hu: kezdődik

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
hu: Rejtett tartalmak kiszűrése ha a jelenlegi felhasználó nem tudja megtekinteni azokat.

en: Published status or admin user
hu: Vagy közzétett állapotú, vagy pedig adminisztrátor felhasználó
