Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Published
is: Birt

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Starts with
is: Byrjar á

en: begins
is: byrjar á
