Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Published
ja: 掲載

en: Is equal to
ja: 等しい

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: begins
ja: ～で始まる

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
ja: 現在のユーザーに閲覧権限が無ければ、非掲載のコンテンツを除外します。

en: Published status or admin user
ja: 公開状況あるいは管理ユーザー
