Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Published status or admin user
lt: Paskelbta statusas arba admin narys
