Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Starts with
nl: Begint met

en: begins
nl: begint

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Published status or admin user
nl: Publicatiestatus of beheerder
