Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Published
ro: Publicat

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Starts with
ro: Începe cu

en: begins
ro: începe

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
ro: Filtrează conținutul nepublicat dacă utilizatorul curent nu-l poate vizualiza.

en: Published status or admin user
ro: Statusul publicat sau utilizatorul administrator
