Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Published
sv: Publicerad

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Starts with
sv: Börjar med

en: begins
sv: börjar

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
sv: Filtrerar ut ej publicerat innehåll om den aktuella användaren inte kan visa det.

en: Published status or admin user
sv: Publicerad status eller administratörsanvändare
