Path File (2.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Save and keep published
el: Αποθήκευση και διατήρηση δημοσίευσης

en: Save and unpublish
el: Αποθήκευση και άρση δημοσίευσης

en: Save as unpublished
el: Αποθήκευση ως μη δημοσιευμένο

en: Save and keep unpublished
el: Αποθήκευση και διατήρηση ως μη δημοσιευμένο
