Path File (2.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: URL alias
et: URL-i alias

en: published
et: avaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: not published
et: avaldamata

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Save and keep published
et: Salvesta ja jäta avaldatuks
