Path File (2.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: published
is: útgivið

en: not published
is: ikki útgivið
