Path File (2.0.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: published
hu: közzétett

en: Changed
hu: Módosítva

en: not published
hu: rejtett

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Save and publish
hu: Mentés és publikálás

en: Save and keep published
hu: Mentés és megtartás közzétettként

en: Save and unpublish
hu: Mentés és elrejtés

en: Save as unpublished
hu: Mentés rejtettként

en: Save and keep unpublished
hu: Mentés és megtartás rejtettként

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
