Path File (2.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
