Path File (2.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert
