Path File (2.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: published
oc: publicat

en: Changed
oc: Modificat

en: not published
oc: pas publicat
