Path File (2.0.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: published
ro: publicat

en: Changed
ro: Schimbat

en: not published
ro: nepublicat

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Save and publish
ro: Salvare și publicare

en: Save and keep published
ro: Salvați și păstrați publicat

en: Save and unpublish
ro: Salvați și anulați publicarea

en: Save as unpublished
ro: Salvați ca nepublicat

en: Save and keep unpublished
ro: Salvați și păstrați nepublicat
