Path File (2.1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ
