Path File (2.1.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: URL alias
es: Alias de URL

en: published
es: publicado

en: Changed
es: Modificado

en: not published
es: no publicado

en: File Name
es: Nombre del archivo

en: Publishing status
es: Estado de publicación

en: Save and publish
es: Guardar y publicar

en: Save and keep published
es: Guardar y mantener publicado.

en: Save and unpublish
es: Guardar y anular la publicación

en: Save as unpublished
es: Guardar sin publicar

en: Save and keep unpublished
es: Guardar y mantener sin publicar
