Path File (2.1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: published
he: פורסם

en: Changed
he: השתנה

en: not published
he: לא פורסם

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם

en: Save and unpublish
he: שמירה במצב לא מפורסם
