Path File (2.1.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: URL alias
id: Alias URL

en: published
id: diterbitkan

en: Changed
id: Berubah

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Save and publish
id: Simpan dan publikasikan

en: Save and keep published
id: Simpan dan tetap terbitkan

en: Save and unpublish
id: Simpan dan batalkan publikasi

en: Save as unpublished
id: Simpan sebagai bukan dipublikasi

en: Save and keep unpublished
id: Simpan dan tetap tidak dipublikasi
