Path File (2.1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak
